Čistící textilie

Nabízíme čistící textilie, savé, bílé i pestré, vhodné k čištění strojů a jejich součástí, do olejových hospodářství i na úklidové práce.

Zákazníkům se snažíme vyjít vstříc jejich požadavkům, sortiment jsme schopni rozšiřovat.

Objednávky a osobní konzultace vyřizujeme přímo na tel.č. +420 603 886 053 nebo E-mailu : info@savtex.cz , Po-Pá 6.30 - 16.00 hod.

Čistící textilie Vám prodáváme jako výrobek, nikoliv jako odpad. Naše provozovna má schválení ke zpracování odpadů podle §14 odst. 1 zákona o odpadech a čistící textilie jako výstup tohoto zpracování jsou výrobkem. Pokud pracujete s čistícími textiliemi, vznikajícími v neschválených provozovnách, jde stále o odpad a pokud nevlastní výše uvedené schválení Vaše firma, vystavujete se zcela zbytečně nebezpečí finančního postihu.

Naše dodací podmínky zahrnují dopravu až do Vámi určeného místa v Moravskoslezském kraji do 48 hod., cena dopravy je zahrnuta v ceně zboží. Nejbližší sklad je přímo v Novém Jičíně . Dopravu do vzdálenějších destinací řešíme individuálně dle objednaného množství a počtu km.

Čistící textilie se částečně zpracovávají v chráněné dílně a firmám nad 25 zaměstnanců pomáháme splnit zákonnou povinnost o zaměstnávání občanů se změněnou pracovní schopností poskytnutím možnosti využít náhradního plnění.

Pro nové zákazníky nabízíme smluvní zaváděcí ceny s roční garancí.

Rádi Vám přijedeme poradit a naše výrobky osobně představit.

Jsme přímí dovozci, zpracovatelé a prodejci.